Przewodnik odnośnie do rejestracji u bukmachera LvBet.pl

lvbetglowna

Dzisiaj na łamach naszego bloga internetowego poruszymy sprawę rejestracji u najnowszego bukmachera internetowego, jaki zawitał w naszym kraju. Mowa tutaj oczywiście o marce LvBet.pl, jaka oferuje swoje zakłady sportowe, na terenie naszego kraju.

Przebieg rejestracji – od czego startujemy ?

By przyzwoicie przybliżyć wszystkim osobom tematykę naszego aktualnego newsu, sprawdzimy i przejdziemy proces rejestracji wraz z naszymi widzami. Wspólnie opiszemy pełny proces, i dodatkowo przejdziemy wszelkie niezbędne etapy razem.

Co potrzebujemy do rejestracji ?

Wszelkie nasze dane teleadresowe, jak również zeskanowany dowód osobisty, który jest wymagany od bukmachera już w toku rejestracji konta. Wszystko z uwagi na Polskie pochodzenie firmy, która będzie w naszym kraju, odprowadzać podatki za nas, od wygranych, które będziemy zdobywać w tym serwisie transakcyjnym.

Rozpoczynamy rejestrację na LvBet.pl

1. Wchodzimy na witrynę serwisu, to znaczy https://lvbet.pl
2. Po prawej, górnej stronie serwisu, wyszukamy przycisk „Rejestracja” który w samej rzeczy naciskamy.
3. Ważne! Jeżeli nic nam się nie wyświetla, sprawdźmy dodatek AdBlock w naszej wyszukiwarce i odznaczmy blokowanie reklam na witrynie Lvped – w tym momencie przedstawi się nam formularz rejestracyjny!
4. Wypełniamy wszystkie pola według obrazka, jaki zobaczymy niżej:

lvbet1

5. Pamiętajmy o tym, aby dorzucić skan dowodu własnego, aby zdołać przejść dalej, w toku toku rejestracyjnego.

6. Klikamy „Rejestracja” i czekamy na e-mail aktywacyjny, jaki ukaże się na naszym adresie e-mail, który zaznaczyliśmy w trakcie rejestracji.

7. Po kliknięciu w linka aktywacyjny naszego konta, zdołamy w pełni korzystać z usług dostępnych na serwisie lvbet.pl

Podsumowanie tematu rejestracji.

Jak widać, dopiero co przebrnęliśmy przez tok rejestracji użytkownika na serwisie lvbet.pl – nie jest on skomplikowany, toteż cała rejestracja trwa dosłownie kilka minut. Mamy nadzieję, że nikt z naszych użytkowników nie będzie miał problemu z powyższym przebiegiem rejestracyjnym.

W razie konieczności, służymy pomocą w komentarzach pod tym poradnikiem. Życzymy też naszym użytkownikom wielu wygranych!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *